MOJE KYTICE je květinářství a floristická dílna.

Nabízíme zákazníkům kompletní floristické služby – od přípravy projektu až realizaci květinové výzdoby pro jejich prostory.
Činnost jsme začali provozovat v roce 2005 v městě Milovice na Nymbursku a tady sídlíme i v současnosti.
Naše služby zahrnují prodej květin, dárků a dekorací v květinářství a poskytování květinového servisu u zákazníka. Jedná se nejen o dovoz květin, ale také instalaci výzdoby přímo na místě. Nejčastěji připravujeme výzdobu pro svatby, firemní a privátní prostory nebo společenské události.

Působíme v oblasti Středočeského kraje a Prahy, kam dodáváme jednotlivé kytice nebo aranžmá, ale zejména kompletní květinovou výzdobu.

Naše činnost po významnou část roku je věnována svatbám.

Jedná se o naše služby s vysokou prioritou.
Zájemci o svatební květinovou výzdobu mohou udělat představu o kvalitě a rozsahu našich dodávek z rozsáhlé kolekce obrazových materiálů.

Květinovou výzdobu je možné objednávat z našich katalogů na prodejně, podkladů a rozsáhlých fotogalerií na těchto stránkách nebo zákazníkovi připravujeme řešení výzdoby přímo na míru jako projekt.
Součástí projektu bývá obhlídka prostor na místě a následně příprava návrhu a cenové kalkulace jako podkladu k objednávce nebo smlouvě o dílo – při realizaci projektů většího rozsahu.
Výzdobu také připravíme na základě fotografických materiálů prostor určených k výzdobě, které nám dodá zákazník.